Gdzie już byłem

Lista krajów do których udało mi się już wybrać. Oczywiście nie wszystko tutaj to całkowita prawda bo gdzie już byłem w jednym mieście a gdzie w wielu potrafi trochę zaciemnić obraz. Ciężko tak naprawdę powiedzieć że byłem w Stanach Zjednoczonych kiedy byłem tylko na Hawajach. Jednak całe stany zdecydowanie są na mojej liście krajów do zwiedzenia wzdłuż i wszerz. Na pewno też chciałbym wybrać się ponownie do Afryki, jest w tym kontynencie coś magicznego.

Do Afryki chciałbym pojechać pomimo tego że jak na razie Senegal to kraj w którym czułem się najmniej bezpiecznie (i pisze to człowiek który spędził dwa lata w Afganistanie). Tak jednak, jak ludzie w Afganistanie byli bardzo przyjaźni, tak w Senegalu czułem się jak niechciany gość. Jednym z powodów więc dla których chce się znowu tam wybrać jest chęć sprawdzenia czy w innych krajach może być lepiej.

Azja jako hub na kilka lat

Do tej pory najwięcej okazji do zwiedzania miałem w Azji, mieszkając w Singapurze i Afganistanie łatwo było podróżować do krajów ościennych. Myślę że niedługo będzie pora na przeprowadzkę do jednej z Ameryk tak żeby zobaczyć więcej z tamtych stron.

Myślę jednak że taka lista krajów to nie jest wyścig, nie powinno się tego robić dla samego umieszczania kolejnych punktów na mapie. Pracując nad swoim startupem tak naprawdę nie miałem wiele okazji do zwiedzania ale właśnie zamierzam to zmienić. Jest jeszcze tyle miejsc które chciałbym zobaczyć że jak na razie nie wiem od czego zacząć.